#16 13-04-13 09:33:21

 Apayan

Sprzątający cyrk

12884796
Skąd: Hogsmeade
Zarejestrowany: 03-02-13
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Zdecydowanie pierwsza
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey
WWW

Re: Co teraz czytasz?

Księga Wszystkich dusz "Wędrówka"


"- Kotek, spójrz na mnie - powiedział matowym głosem.
Zamrugałam.
- Przecież patrzę.
- Nie, nie patrzysz - przysunął się bliżej, a jego oczy całkowicie rozbłysły zielenią - patrzysz przeze mnie, jakby mnie tu nawet nie było. Patrzysz na mnie... i nie widzisz mężczyzny. Widzisz wampira, a to oznacza coś gorszego gatunku. Jednym z nielicznych momentów był zeszły weekend. Obejmowałem cię i całowałem, i patrzyłem jak twoje oczy rozpalają się pragnieniem i wiedziałem, że po raz pierwszy widzisz mnie takim, jakim naprawdę jestem. Nie tylko niebijące serce okryte skorupą. Spójrz na mnie znów w ten sposób, bez żadnych wymówek w postaci narkotyków, które mogłabyś za to winić - jego usta wygięły się lekko, kiedy to powiedział -
Pragę cię od momentu, kiedy cię zobaczyłem... A jeśli myślisz, że nie płonę z pożądania na widok ciebie w staniku to się bardzo mylisz. Po prostu nie idę tam gdzie mnie nie zapraszają."

Offline

 

#17 16-04-13 22:31:03

 Oxymora

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 14-03-13
Posty: 37
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
WWW

Re: Co teraz czytasz?

Mistrz i Małgorzata Michaiła Bułhakowa
Na razie nie wiem, o czym dokładnie to jest, bo jestem dopiero gdzieś na początku, ale z chęcią się dowiem ^.^


http://img441.imageshack.us/img441/9945/sygnaturat.png
Chciałem powiedzieć światu tylko jedno słowo. Ponieważ nie potrafiłem tego, stałem się pisarzem.
Stanisław Jerzy Lec

Offline

 

#18 17-04-13 15:39:28

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Co teraz czytasz?

Apayan napisał:

Księga Wszystkich dusz "Wędrówka"

Hahaha, ja już skończyłam "Powrót" <3 ;p

"Mistrza i Małgorzatę" musiałam czytać, bo na maturze zdaję rozszerzony polski. Fajna książka ;D

A ja obecnie po polsku 6 tom "Wampirów z Morganville" :D Shane *.*


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#19 18-04-13 19:36:36

 Bilauta

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 20-01-13
Posty: 174
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Ren, Kelsey
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa. Wyzwanie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Co teraz czytasz?

Ja aktualnie czytam ostatnią dostępną cześć po polsku Kronik Obdarzonych - Istoty Chaosu. Niedawno wyszła ekranizacja pierwszej części - Piękne Istoty. Polecam


http://i1284.photobucket.com/albums/a578/Chilunia/Big%20Bang/Obrazki/LT78_zps26ad70a7.gif?t=1377195137

Offline

 

#20 18-04-13 19:39:44

 Mailin

Zagubiony w dżungli

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-10-12
Posty: 184
Punktów :   
Ulubiona postać: Alagan Dhiren
Ulubiona część: pierwsza
Ulubiona para KT: Kelsey i Ren

Re: Co teraz czytasz?

Ja teraz czytam "Wakacje z piekła" i "Mechaniczna księżniczka"- trzecia część Diabelskich Maszyn


Snow is falling once again. My soul is weary of this world. 
My body fails me, weakening. How long can I endure this cold?
                     I hear the Raven calling me
  Onux brother takes me home. Once more to spirit I return
                   Upon raven wings I am borne.
                                      Wolf

Offline

 

#21 19-04-13 20:36:40

Yennefer

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 29-03-13
Posty: 37
Punktów :   

Re: Co teraz czytasz?

Mailin napisał:

Ja teraz czytam "Wakacje z piekła" i "Mechaniczna księżniczka"- trzecia część Diabelskich Maszyn

Mechaniczna Księżniczka? Czyżby fanka twórczości Cassandry Clare? :D
A ja czytam po raz któryś z rzędu "Siewcę wiatru" Mai Lidii Kossakowskiej. Książka jest świetna i w prost za nią przepadam ;) To opowieść o aniołach, które wcale nie są takie święte i o diabłach z wyrzutami sumienia. Jej bohaterowie są zabawni i niepowtarzalni, a to że i anioły i diabły są takie ludzkie nadaje powieści fajny klimat. Do tego wartka akcja i masa śmiechu. Mogłabym to czytać chociażby dla samego Lampki i Gabrysia.


Oh memories, where'd you go? You were all I've ever known...
How I miss yesterday and how I let it fade away.
Panic! At the Disco, Memories

Offline

 

#22 20-04-13 14:17:57

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: Co teraz czytasz?

Właśnie zabieram się za "Laristą' Autor: Darwood Melissa
Dopiero zaczynam, ale zapowiada się ciekawa książka :3
http://ecsmedia.pl/c/larista-p-iext21276094.jpg
Oraz, zakonczyłam czytanie książki POLSKIEJ autorki, książka jest niesamowicie wciągająca, co więcej, Mamy ANioły, diabły i śmiertelników.
jak na POLSKĄ autorke, jest Niesamowitą książką!
Polecam gorąco. Ma trzy częśći : Ja, diablica, Ja, anielica i Ja, potępiona.
http://ecsmedia.pl/c/ja-diablica-p-iext6813505.jpg
http://ecsmedia.pl/c/ja-anielica-p-iext3718830.jpg
http://ecsmedia.pl/c/ja-potepiona-p-iext10423679.jpg

Ostatnio edytowany przez Kal-si (20-04-13 14:21:48)

Offline

 

#23 13-05-13 19:24:24

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Co teraz czytasz?

Ja właśnie zaczęłam czytać "Wyrocznie księżyca" Frédérica Lenoir. Trochę na to czekać musiałam, ale opłacało się.
Bardzo fajna książka. I chociaż główny wątek dotyczy historii miłosnej, to są tutaj też poruszane kwestie filozoficzne co sprawia, że jest to też dość wartościowa lektura. Chociaż niektórych mogłoby to nudzić...


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#24 13-05-13 19:35:29

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Co teraz czytasz?

A ja już prawie kończę "Intruza". Matko, jak ja mogłam skreślać Meyer z powodu "Zmierzchu"? oO To było głupie, a ja zyskałam kolejnego męża (tylko wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ;p).


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#25 13-05-13 20:25:34

 judryk2003

Król Rajaram

Skąd: Chociwel
Zarejestrowany: 22-04-13
Posty: 412
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren <3
Ulubiona część: Wszystkie :)
Ulubiona para KT: Ren & Kells

Re: Co teraz czytasz?

Kroniki Imaginarium Geografica - Powrót Czerwonego Smoka napiasał James A. Owen
Takie na zajęcie czasu - zdecydowanie wolę KT


http://3.bp.blogspot.com/-Ct4w9RzEWug/UXLcBVsb27I/AAAAAAAAAVU/4vB0EcXOS64/s320/REN.gif
„Serce oddane ukochanej osobie pokona każdą przeszkodę, radźkumari. Uwierz w to, a ja dopilnuję, żebyś była bezpieczna.”
Klątwa Tygrysa: Przeznaczenie, str. 321

Offline

 

#26 16-05-13 20:21:13

 Alan

Bileciarz

42106052
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 13-05-13
Posty: 92
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kishan, Kelsey, Kadam
Ulubiona część: Wszystkie <3
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Co teraz czytasz?

Ja aktualnie czytam ,,Hobbit niezwykła podróż''
Książka jak i film są bardzo ciekawe i opowiadają hobbicie który zwał się Bilbo Baggins i o 13 krasnoludach (chyba  13) a także  o czarodzieju imieniem Gandalf i o podróży której odbyli. Mieli oni wyzwolić stare królestwo krasnoludów spod władania smoka Smauga.
Bardzo fajna książka. Polecam !

Offline

 

#27 19-05-13 12:07:20

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Co teraz czytasz?

A ja już nie mam co czytać T.T W poniedziałek trzeba zrobić napad na bibliotekę xD I NIECH MEYER SZYBCIEJ PISZE II CZĘŚĆ "THE HOST"! -.-


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#28 19-05-13 18:46:37

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Co teraz czytasz?

hmmm... Ja skończyłam wczoraj czytać Hrabiego Monte Christo. Powiem jedno słowo o lekturze- GENIALNA!!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#29 19-05-13 19:00:28

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: Co teraz czytasz?

ja jestem w trakcie
http://2.bp.blogspot.com/-VLxyzj9zGZc/UURhGQkgePI/AAAAAAAAAQQ/ELMLSsQJWJI/s1600/Requiem_500px-195x295.jpg
ale oczywiście mądra ja zaczęłam czytać od 2 cz. i jak skończę tę to muszę wracać do 1 XD



trylogia opowiada o świecie gdzie miłość jest uznawana za chorobę i potępiana. Ludzie robią sobie operację by się pozbyć tego uczucia. Odmieńcy-buntownicy pragną to skończyć i przywrócić światu miłość :D
polecam trylogia naprawdę FANTASTYCZNA


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#30 19-05-13 20:06:21

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Co teraz czytasz?

czytałam pierwszą część i wg mi się nie podobała ;/


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zlobek46.pun.pl www.klubymotocyklowe.pun.pl www.na-bs.pun.pl www.sterta.pun.pl www.bluznierca.pun.pl