• Index
  •  » News
  •  » Zupełnie nowy wygląd forum!

#1 29-09-12 09:59:55

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Zupełnie nowy wygląd forum!

Przez kilka dni tigerscurse.pun.pl było nieczynne. Mamy nadzieję, że troszkę za nami tęskniliście.
Jak zapewne zauważyliście nie jest już to zwykłe forum, jednak mamy nadzieję, że was nie zawiedliśmy.

A oto nowości, jakie dla was przygotowałyśmy wraz z Alisun:

> Nowy szablon
Niektórym nie podobał się nowy szablon forum, według was był za jasny i niestety byłam zmuszona się z tym zgodzić. Jednak nie mam zamiaru ponownie wgrywać szablonu, przez który na forum znowu zapanuje mrok. W związku z tym wybrałam trochę ciemniejszy i zarazem jaśniejszy kolor. Na razie nie mam zamiaru go zmieniać, więc jeśli komuś się nie podoba, to radzę zacisnąć zęby, przyzwyczaić się i docenić naszą pracę.

> Nowe rangi
Dodałyśmy kilka nowych rang. W związku z tym niektóre stały się troszkę trudniejsze do zdobycia, ale wierzymy w was.

> Zakładka "O nas"
Miejsce, gdzie znajdują się podstawowe informacje na temat forum, nasz e-mail oraz strony, na których mamy założone konta.

> Zakładka "Dodatki"
Miejsce, gdzie znajdziecie avatary, tapety i inne prace graficzne wykonane specjalnie dla was.

> Zakładka "Postacie KT"
Do niektórych postaci dodaliśmy nowe informacje.

> Zakładka "Współpraca"
Miejsce, w którym umieściliśmy banery stron, portali, blogów itp., które z nami współpracują i pomagają promować forum. W tej zakładce znajduje się również nasz baner.

> Dodatkowe pola w profilu
Dodaliśmy nowe pole, w którym możecie podać ulubioną parę "Klątwy Tygrysa". Wystarczy, że wejdziecie w swój profil.

> Newsy
Od tej chwili na naszym forum, a dokładnie na stronie głównej, będą pojawiały się newsy dotyczące forum, książki i autorki. Jednakże są pewne zasady, które również zostały już dodane.

> Nowe emotikony
Zrobiłyśmy porządek z emotikonami, gdyż było ich zbyt dużo. Są zarówno niektóre stare, jak i zupełnie nowe. Mamy nadzieję, że się przydadzą.

A teraz małe podsumowanie co do promowania naszego forum.
Gdy podejmowaliśmy z kimś współpracę za każdym razem informowaliśmy was o tym na naszym fan page'u na facebooku. Obecnie pewnymi partnerami forum tigerscurse.pun.pl są: recenzjum.blogspot.com, ksiazkoholiczka-nadeine.blogspot.com oraz samo polskie wydawnictwo "Klątwy Tygrysa", Moondrive! Trwają jeszcze rozmowy z innymi wpływowymi i mniej wpływowymi stronami, tak więc trzymajcie za nas kciuki!

I to by było na tyle. Mamy nadzieję, iż miło was zaskoczyłyśmy, i że teraz będziecie nas odwiedzać i udzielać się jeszcze częściej.


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 29-09-12 14:23:06

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Zupełnie nowy wygląd forum!

Już połowę obczaiłam :D Destiny wyśle ci na pv banery moich blogów tak o 20 ;)

Offline

 

#3 29-09-12 14:45:37

 Alisun

Administrator

Zarejestrowany: 21-07-12
Posty: 1003
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan/Damon
Ulubiona część: wszystkie

Re: Zupełnie nowy wygląd forum!

Destiny, a ten wątek nie powinien być czasem w ogłoszeniach? Bo do wiadomości ze świata książki nie za bardzo pasuje xd


"-Chciałem być odważny, tak jak ty...
-Jestem odważny, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby
-Ale ty się nie boisz niczego!  -Dziś się bałem...   -Dziś?
-Tak, bałem się, że cię stracę" ~Lion King

Offline

 

#4 29-09-12 18:17:03

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Zupełnie nowy wygląd forum!

Ogłoszenia też muszę usunąć, bo newsy mają również na celu informowanie forum. Robiłam notkę na szybko i mogłam ominąć :)

кσℓσяσωαα napisał:

Destiny wyśle ci na pv banery moich blogów tak o 20 ;)

Oki :D


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#5 30-09-12 12:11:45

 Alisun

Administrator

Zarejestrowany: 21-07-12
Posty: 1003
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan/Damon
Ulubiona część: wszystkie

Re: Zupełnie nowy wygląd forum!

No to trzeba zmienić info o newsach i wstawić w okienku o forum przekierowanie, jeśli się da, takie jak zostaje po przeniesieniu wątku :)


"-Chciałem być odważny, tak jak ty...
-Jestem odważny, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby
-Ale ty się nie boisz niczego!  -Dziś się bałem...   -Dziś?
-Tak, bałem się, że cię stracę" ~Lion King

Offline

 

#6 30-09-12 12:25:51

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: Zupełnie nowy wygląd forum!

Now wygląd bardzo mi się podoba .Idealny na jesień .Pomysłowo jeśli chodzi o news .


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#7 30-09-12 13:43:09

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Zupełnie nowy wygląd forum!

Alisun napisał:

[...] i wstawić w okienku o forum przekierowanie, jeśli się da, takie jak zostaje po przeniesieniu wątku :)

Nie rozumiem xD Że przekierowanie na co? XD


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#8 30-09-12 13:52:46

 Alisun

Administrator

Zarejestrowany: 21-07-12
Posty: 1003
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan/Damon
Ulubiona część: wszystkie

Re: Zupełnie nowy wygląd forum!

Weź naciśnij Przenieś Wątek w obojętnie jakim wątku i wtedy pokazuje się okienko i tam musisz wybrać gdzie przenieść i możesz zaznaczyć: Zostaw linki do wątków i jak to zaznaczysz to wtedy, każdy kto naciśnie stary miejsce wątku zostaje przeniesiony do nowego miejsca pobytu tego wątku xd Nie wiem ci inaczej tego wytłumaczyć. Choć wiem, że pewnie się pogubisz w tym wyjaśnieniu co teraz napisałam XD


"-Chciałem być odważny, tak jak ty...
-Jestem odważny, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby
-Ale ty się nie boisz niczego!  -Dziś się bałem...   -Dziś?
-Tak, bałem się, że cię stracę" ~Lion King

Offline

 

#9 30-09-12 14:02:23

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Zupełnie nowy wygląd forum!

Alisun napisał:

Weź naciśnij Przenieś Wątek w obojętnie jakim wątku i wtedy pokazuje się okienko i tam musisz wybrać gdzie przenieść i możesz zaznaczyć: Zostaw linki do wątków i jak to zaznaczysz to wtedy, każdy kto naciśnie stary miejsce wątku zostaje przeniesiony do nowego miejsca pobytu tego wątku xd Nie wiem ci inaczej tego wytłumaczyć. Choć wiem, że pewnie się pogubisz w tym wyjaśnieniu co teraz napisałam XD

A, wiem o co ci chodzi. Ale wtedy wszystko będzie tak naćkane i nie będzie to zbyt estetycznie wyglądać :/


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#10 03-10-12 20:15:23

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Zupełnie nowy wygląd forum!

haha już wiem gdzie co jest LIKE A BOSS :D

Offline

 
  • Index
  •  » News
  •  » Zupełnie nowy wygląd forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klanenemy.pun.pl www.adhd-lod.pun.pl www.fifateam.pun.pl www.usmcfr.pun.pl www.sghdelphi.pun.pl