#1 10-11-12 22:04:09

 AfterAll

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 07-11-12
Posty: 36
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kadam
Ulubiona część: Pierwsza
Ulubiona para KT: Ren + Kells

Spętani przez Bogów - Josephine Angellini

Ich przeznaczeniem jest odwieczna nienawiść.
Ich pragnieniem – wieczna miłość…
Czy miłość zdoła przezwyciężyć przeznaczenie?
Helena Hamilton przez całe swoje szesnastoletnie życie czuła się inna, choć nie chciała tego okazywać. A teraz zaczyna dręczyć ją sen... Powraca co noc. Helena wędruje przez jałową pustynię. Rano budzi się cała w pyle i krwi. A w dzień widzi trzy płaczące kobiety w bieli...
A potem w liceum zjawia się Lucas, najpiękniejszy chłopak, jakiego spotkała. Wzbudza w niej, tak nieśmiałej i łagodnej,szaleńczą nienawiść. Dlaczego pierwszego dnia Helena próbuje zabić go na oczach całej szkoły?


To był opis z okładki - ale nie oddaje tego, co jest zawarte w środku. Tom pierwszy mnie zaskoczył bardzo pozytywnie, i prawie zakochałam się w Lucasie ;-) Co możemy znaleźć w lekturze - tajemnicę, greckich Bogów, miłość, zawód, ludzi po stronie zła, wiernych przyjaciół...

Drugi tom - Spętani przez Bogów "Wędrówka przez sen" jest kontynuacją przygód Heleny i Lucasa. Podchodziłam do tego tematu sceptycznie ponieważ wszelakie trójkąty miłosne zaczęły mi mocno działać na nerwy - ale tym razem wydawca w opisie się chyba zagalopował. Oby w 3 i ostatniej części autorka tego nie popsuła, bo zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie.

Tom trzeci w przygotowaniu - niestety jeszcze nie u nas. Kto nie czytał polecam bo warto. Ciekawa i oryginalna fabuła do tego napisana naprawdę ładnym językiem.

Linki do okładek:
Tom I
http://ksiegarnia.pwn.pl/public/pic/hco … _91703.jpg
Tom II
http://ecsmedia.pl/c/spetani-przez-bogo … 092663.jpg
Tom III
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-a … 6458_n.jpg

Offline

 

#2 14-11-12 18:35:01

 Zuzik432

Bileciarz

Zarejestrowany: 03-11-12
Posty: 95
Punktów :   
Ulubiona postać: wszystkie
Ulubiona część: 3
Ulubiona para KT: Ren-Kelsey

Re: Spętani przez Bogów - Josephine Angellini

Jeszcze nie czytałam, ale mam nadzieję,że niedługo przeczytam


– Kells… proszę. – Pocałował mnie w skroń, potem w czoło i w policzek, a pomiędzy
pocałunkami błagał cicho: – Proszę… Proszę… Proszę… Powiedz, że ze mną zostaniesz. – Jego
wargi delikatnie otarły się o moje. – Potrzebuję cię – powiedział, a potem z całej siły przycisnął
usta do moich ust.

Offline

 

#3 07-02-13 12:38:23

 Apayan

Sprzątający cyrk

12884796
Skąd: Hogsmeade
Zarejestrowany: 03-02-13
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Zdecydowanie pierwsza
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey
WWW

Re: Spętani przez Bogów - Josephine Angellini

Czytałam pierwszą, ale w tej chwili mam serdecznie dość wybierania miedzy dwoma z pewnością świetnymi facetami, podczas gdy drugi cierpi... Boże, zaraz znowu będę ryczeć...


"- Kotek, spójrz na mnie - powiedział matowym głosem.
Zamrugałam.
- Przecież patrzę.
- Nie, nie patrzysz - przysunął się bliżej, a jego oczy całkowicie rozbłysły zielenią - patrzysz przeze mnie, jakby mnie tu nawet nie było. Patrzysz na mnie... i nie widzisz mężczyzny. Widzisz wampira, a to oznacza coś gorszego gatunku. Jednym z nielicznych momentów był zeszły weekend. Obejmowałem cię i całowałem, i patrzyłem jak twoje oczy rozpalają się pragnieniem i wiedziałem, że po raz pierwszy widzisz mnie takim, jakim naprawdę jestem. Nie tylko niebijące serce okryte skorupą. Spójrz na mnie znów w ten sposób, bez żadnych wymówek w postaci narkotyków, które mogłabyś za to winić - jego usta wygięły się lekko, kiedy to powiedział -
Pragę cię od momentu, kiedy cię zobaczyłem... A jeśli myślisz, że nie płonę z pożądania na widok ciebie w staniku to się bardzo mylisz. Po prostu nie idę tam gdzie mnie nie zapraszają."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dawnofnaruto.pun.pl www.xcore.pun.pl www.telekomgsm.pun.pl www.b3.pun.pl www.pogaduchy.pun.pl