#1 11-02-13 17:40:50

 Koldunka

Phet

12692383
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 20-11-12
Posty: 214
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Kelsey i Dhiren

Akademia wampirów-ekranizacja

W internecie pojawiała się wiadomość o rozpoczęciu latem pracy nad ekranizacją "Akademii Wampirów" Mead Richelle.
Wybrano już aktorów którzy wcielą się w postać Rose, Lissy i Dymitra.
Rose Hathaway ma zagrać  Zoey Deutch
http://i46.tinypic.com/ols2v.jpg
Lissę Dragomir   - Lucy Fry
http://i50.tinypic.com/35iqe7r.jpg
Dymitra - Danila Kozlovski
http://i47.tinypic.com/2ikbdqp.jpg


Moja opinia? że tak się wyrażę....
PORAŻKA, wybór tych aktorów jest wg mnie kompletnie nie na miejscu...
Najbardziej boli mnie wybór Kozlovskiego na Dymitra. Ja się pytam kto go wybrał? wcale a wcale mi nie pasuje.
Wybór Lucy Fry też nie powala. Najmniej przyczepię się do wyboru odtwórczyni roli Rose-tutaj nie jest źle,choć również nie do końca mi odpowiada(małe podobieństwo do "tureckich" i "egzotycznych" cech urody Rose)
A jakie jest wasze zdanie? Może akurat wam taki dobór aktorów wydaje się być trafny?


http://i61.tinypic.com/2m5miva.gif

                      "(...)-Zawsze byłaś taką upartą,ślepą,bezmyślną dziewczyną?
                                         -Czyżbyś nazwał mnie głupią?
                       -Owszem,tyle że w nieco bardziej poetycki sposób! (...) "

KT. Wyprawa

Offline

 

#2 19-02-13 14:23:58

 Apayan

Sprzątający cyrk

12884796
Skąd: Hogsmeade
Zarejestrowany: 03-02-13
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Zdecydowanie pierwsza
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey
WWW

Re: Akademia wampirów-ekranizacja

CIEKAWE CO ZROBIĄ Z WŁOSAMI DYMITRA, ZEBY BYLY DLUGIE ZYCZE POWODZENIA <ok>

Moim zdaniem jeszcze większa porażka niż twoim zdaniem :D

Lisa miała być wzorem cnót, delikatną, niepewną siebie dziewczyną... Dopiero w kolejnych częściach staje się trochę bardziej zadziorna, ale na samym początku to taka "nie-poradzę-sobie-bez-Rose" dziewczynka.

Rose to twarda sztuka o kobiecych rysach. Włosy tak ciemne, że aż czarne, wystaje urodą ponad rówieśniczki. Ma w sobie coś egzotycznego, z pewnością zwraca na siebie uwagę.
Aktorka wybrana do odtwórczyni tej roli to nastolatka, od której aż zionie disnejem i całą tą resztą ( bo nie śmiem nazywać tego Disney'em ). Nie ma w niej za grosz mojej ukochanej, twardej, niepokonanej Rose.

Co do Dymitra to już się nawet nie będę wypowiadać, bo to mnie przerasta...


"- Kotek, spójrz na mnie - powiedział matowym głosem.
Zamrugałam.
- Przecież patrzę.
- Nie, nie patrzysz - przysunął się bliżej, a jego oczy całkowicie rozbłysły zielenią - patrzysz przeze mnie, jakby mnie tu nawet nie było. Patrzysz na mnie... i nie widzisz mężczyzny. Widzisz wampira, a to oznacza coś gorszego gatunku. Jednym z nielicznych momentów był zeszły weekend. Obejmowałem cię i całowałem, i patrzyłem jak twoje oczy rozpalają się pragnieniem i wiedziałem, że po raz pierwszy widzisz mnie takim, jakim naprawdę jestem. Nie tylko niebijące serce okryte skorupą. Spójrz na mnie znów w ten sposób, bez żadnych wymówek w postaci narkotyków, które mogłabyś za to winić - jego usta wygięły się lekko, kiedy to powiedział -
Pragę cię od momentu, kiedy cię zobaczyłem... A jeśli myślisz, że nie płonę z pożądania na widok ciebie w staniku to się bardzo mylisz. Po prostu nie idę tam gdzie mnie nie zapraszają."

Offline

 

#3 19-02-13 19:49:51

 Zuzik432

Bileciarz

Zarejestrowany: 03-11-12
Posty: 95
Punktów :   
Ulubiona postać: wszystkie
Ulubiona część: 3
Ulubiona para KT: Ren-Kelsey

Re: Akademia wampirów-ekranizacja

Taką obsadę se wybrali, że @#$%&  :fire:


– Kells… proszę. – Pocałował mnie w skroń, potem w czoło i w policzek, a pomiędzy
pocałunkami błagał cicho: – Proszę… Proszę… Proszę… Powiedz, że ze mną zostaniesz. – Jego
wargi delikatnie otarły się o moje. – Potrzebuję cię – powiedział, a potem z całej siły przycisnął
usta do moich ust.

Offline

 

#4 20-02-13 10:19:58

 Koldunka

Phet

12692383
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 20-11-12
Posty: 214
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Kelsey i Dhiren

Re: Akademia wampirów-ekranizacja

MASAKRA tyle w tym temacie, książka mnie wciągnęła a tu taki klops :(  Aktorzy mają tyle wspólnego z książkowymi postaciami że ho ho !


http://i61.tinypic.com/2m5miva.gif

                      "(...)-Zawsze byłaś taką upartą,ślepą,bezmyślną dziewczyną?
                                         -Czyżbyś nazwał mnie głupią?
                       -Owszem,tyle że w nieco bardziej poetycki sposób! (...) "

KT. Wyprawa

Offline

 

#5 20-02-13 11:14:18

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Akademia wampirów-ekranizacja

Apayan napisał:

CIEKAWE CO ZROBIĄ Z WŁOSAMI DYMITRA, ZEBY BYLY DLUGIE ZYCZE POWODZENIA <ok>

hehe, prawdopodobnie to samo, co z łydkami Brada Pitta w Troi- dorobią je komputerowo :P
Ale nie czytałam książki, więc się dalej nie wypowiem.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#6 24-02-13 15:08:59

 Apayan

Sprzątający cyrk

12884796
Skąd: Hogsmeade
Zarejestrowany: 03-02-13
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Zdecydowanie pierwsza
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey
WWW

Re: Akademia wampirów-ekranizacja

Poważnie, charakterystyka bohaterów będzie pewnie przekomiczna. Pójdę do kina chyba tylko po to, żeby wyjść po pięciu minutach.
Niech jeszcze zrobią taką narracje jak w Zmierzchu, bo chyba bardziej się tego zepsuć już nie da...


"- Kotek, spójrz na mnie - powiedział matowym głosem.
Zamrugałam.
- Przecież patrzę.
- Nie, nie patrzysz - przysunął się bliżej, a jego oczy całkowicie rozbłysły zielenią - patrzysz przeze mnie, jakby mnie tu nawet nie było. Patrzysz na mnie... i nie widzisz mężczyzny. Widzisz wampira, a to oznacza coś gorszego gatunku. Jednym z nielicznych momentów był zeszły weekend. Obejmowałem cię i całowałem, i patrzyłem jak twoje oczy rozpalają się pragnieniem i wiedziałem, że po raz pierwszy widzisz mnie takim, jakim naprawdę jestem. Nie tylko niebijące serce okryte skorupą. Spójrz na mnie znów w ten sposób, bez żadnych wymówek w postaci narkotyków, które mogłabyś za to winić - jego usta wygięły się lekko, kiedy to powiedział -
Pragę cię od momentu, kiedy cię zobaczyłem... A jeśli myślisz, że nie płonę z pożądania na widok ciebie w staniku to się bardzo mylisz. Po prostu nie idę tam gdzie mnie nie zapraszają."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poradnikrpg.pun.pl www.cinders.pun.pl www.utpdul.pun.pl www.bozogrobcy.pun.pl www.trollekomiksowe.pun.pl