#1 01-05-13 22:32:50

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Pytania fanów

Ok, lutka nam tłumaczy rozdziały, to ja zajmę się czymś innym. Zapewne wiecie, że na oficjalnym fanpage'u Colleen umieszcza pytania zadawane przez fanów oraz odpowiedzi na nie. Nie wszyscy znają angielski na tyle dobrze, żeby móc to tłumaczyć. Dlatego postaram się to zrobić dla Was ;) Będę umieszczać wszystko od razu po polsku tutaj :)

P - pytanie; O - Odpowiedź

P: Kto był pierwszą postacią, która powstała w serii? Czy on/ona różniła się czymś od wersji zawartej w finale? I czy były jakieś postacie, które usunęłaś z sagi?

O: Myślę, że Ren był moją pierwszą postacią. Był niemal taki sam na końcu jak go sobie wyobraziłam. Natomiast Kishan był zupełnie inny. Chciałam, aby pierwotnie był bardziej złym facetem ale chciałam również, aby się zmienił i stał się godnym Kelsey i zmienił się dużo bardziej niż go sobie wyobrażałam.

P: Mam pytanie. Dlaczego Ren i Kishan nie są nazywani swoimi pierwszymi imionami, tylko drugimi?

O: Podobał mi się pomysł, aby ich imiona były formalnie dostosowane do ich królewskich tytułów, a ich rodzice prywatnie mówili do nich ich drugimi imionami.


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 01-05-13 23:03:37

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Pytania fanów

Destiny napisał:

Ok, lutka nam tłumaczy rozdziały, to ja zajmę się czymś innym. Zapewne wiecie, że na oficjalnym fanpage'u Colleen umieszcza pytania zadawane przez fanów oraz odpowiedzi na nie. Nie wszyscy znają angielski na tyle dobrze, żeby móc to tłumaczyć. Dlatego postaram się to zrobić dla Was ;) Będę umieszczać wszystko od razu po polsku tutaj :)

to jest to samo co ja tu publikowałam po angielsku- masz więc pewne pytania zebrane w jednym poście, będzie ci łatwiej tłumaczyć :)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#3 02-05-13 09:24:25

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Pytania fanów

ok, zaraz się poszuka i dam też po ang. ;)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psychologia-czlowieka.pun.pl www.zakonwilki.pun.pl www.ogamedodatki.pun.pl www.wanderers.pun.pl www.liceum.pun.pl