#1 25-10-12 18:40:32

 Mailin

Zagubiony w dżungli

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-10-12
Posty: 184
Punktów :   
Ulubiona postać: Alagan Dhiren
Ulubiona część: pierwsza
Ulubiona para KT: Kelsey i Ren

"Niebo jest wszędzie"

Po prostu kocham tę książkę od niej zaczęłam się moja przygoda z książkami wcześniej nie lubiłam tak czytać.
"Niebo jest wszędzie" to książka o miłości, wielkiej miłości.
Autorka to Jandy Nelson.
Siedemnastoletnia Lennie jest załamana po niespodziewanej śmierci starszej siostry. Jedyną osobą, przy której czuje mniejszy ból, jest chłopak siostry, Toby, który cierpi tak samo jak ona. Są ze sobą coraz częściej, coraz bliżej. Nic nie mogą na to poradzić – ani na potworne wyrzuty sumienia.

Wszystko staje się jeszcze bardziej trudne, gdy w szkole zjawia się nowy chłopak, Joe. A Lennie z przerażeniem odkrywa, że nie może przestać myśleć o jego czarnych oczach i miękkich ustach...


Czy można tak cierpieć po stracie siostry i myśleć o jej chłopaku? Rozpaczać i równocześnie być tak szczęśliwą?

A może miłość jest właśnie po to, by nie dać się prześladować temu, co przepadło, i tylko trwać w zachwycie nad tym, co jest... 

POLECAM!


Snow is falling once again. My soul is weary of this world. 
My body fails me, weakening. How long can I endure this cold?
                     I hear the Raven calling me
  Onux brother takes me home. Once more to spirit I return
                   Upon raven wings I am borne.
                                      Wolf

Offline

 

#2 08-11-12 22:41:42

 AfterAll

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 07-11-12
Posty: 36
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kadam
Ulubiona część: Pierwsza
Ulubiona para KT: Ren + Kells

Re: "Niebo jest wszędzie"

Popieram. Prawie połknęłam tę książkę. Cudowna to mało powiedziane... Chciałabym przeczytać jeszcze coś tej autorki. Dodatkowym plusem jest ładne wydanie :)

Offline

 

#3 03-12-12 19:33:57

 Bilauta... ^^

Sprzątający cyrk

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 20-11-12
Posty: 49
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II
Ulubiona para KT: Kelsey&Kishan

Re: "Niebo jest wszędzie"

Całkowicie się zgadzam! Moja koleżanka pożyczyła mi tę książkę. Po prostu cudowna! A najbardziej podobały mi się w niej te wiersze i karteczki pomiędzy rozdziałami :) Przez dwa tygodnie po przeczytaniu całej powieści po kilka razy dziennie czytałam sobie najlepsze teksty i cytaty :)


"Istnieją różne rodzaje pocałunków. Namiętny na pożegnanie - w ten sposób Rhett całował Scarlett, gdy jechał na wojnę. Pocałunek niespełnionej miłości - jak między Supermanem i Lois Lane. Pierwszy niewinny pocałunek - zawsze delikatny, ciepły i pełen niepewności. Jeszcze inaczej całują się ludzie, którzy są dla siebie stworzeni - należą do siebie nawzajem."

Offline

 

#4 26-05-13 20:35:43

 tygrysek98

Zwiedzający

Zarejestrowany: 04-04-13
Posty: 16
Punktów :   
Ulubiona postać: Alegan Dhiren "Ren" Rajaram
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: "Niebo jest wszędzie"

Kocham tą książkę, zwłaszcza ten fragment jak on  mówi do niej że ją rozdziewiczy to za każdym razem (kilka razy czytałam) mam taką podnietę że masakra, i do tego się śmieję  :D :D :D


"- Byłem w ciemności - powiedział miękko - Nie było tam nic prócz cieni, ja byłem cieniem i wiedziałem, że jestem martwy i że to koniec, naprawdę koniec. A potem usłyszałem twój głos. Usłyszałem jak wypowiadasz moje imię i to sprawiło, że wróciłem.
- To nie moja zasługa - Clary ścisnęło się gardło - Anioł przywrócił cię do życia.
- Bo go o to poprosiłaś - w milczeniu śledził palcami obwód jej twarzy, jakby upewniając się, że jest prawdziwa - Mogłaś mieć wszystko inne na świecie, a poprosiłaś o mnie." Dary Anioła. Miasto Szkł

<3 Jace <3 Shane <3 Myrnin <3 Alex <3 Patch <3 Adam <3 Sean <3 Ian <3 Lucas <3 Stokrotka <3 Toperz <3 James <3 Syiusz <3 Remus <3 Fred <3 George <3 Kieł <3 Max <3 Aki <3 Magnus <3 Alec <3 Dhiren <3 Luke <3 Kishan <3 Will <3 Xavier <3 Jake <3 Hektor <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gothicmodding.pun.pl www.wyjazddoaustrii.pun.pl www.naruto-arena-x.pun.pl www.reddragonjaroslaw.pun.pl www.heavenarmy.pun.pl