#1 27-01-13 00:56:29

 Tygryska

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Zarejestrowany: 17-11-12
Posty: 161
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan i Ren
Ulubiona część: Czekajmy więc

Spółka z Podwórka

W moim domu mieszkam od jakiegoś piątego roku życia.
Niemal od razu poznałam Kacpra. Codziennie w ciepłe dni chodziliśmy nad rzekę a  w zimne siedzieliśmy w domu popijając gorącą czekolade albo jeździliśmy razem na sankach na górce oddalonej od naszych domów jakieś 5km (chodziliśmy pieszo).
Po kilku latach beztroskiej sielanki wprowadził się Maciek a potem Ala. Dziewczynki i chłopcy spędzali osobno więcej czasu ale nadal byliśmy ,,rodziną,,. W krótce zauważyłyśmy z Alą że chłopaki coś przed nami ukrywają. Wspólnymi siłami próbowałyśmy się tego dowiedzieć (damska ciekawość nie zna granic :D ) . Kiedy pewnego dnia wracałam z ,,naszej,, polany nad rzeką natknęłam się na chłopaka w wieku Kacpra (rok starszy , Maciek w moim wieku a Ala Dwa lata młodsza ) i jego małego brata. Od razu się skumaliśmy. Spotykałam się z nim jakiś miesiąc nic nie mówiąć o tym reszcie.  Oczywiście wkrótce wszystko wyszło na jaw a chłopaki uznali mnie za zdrajcę bo to jego chcieli przed nami ukryć. Oczywiście moja niby-przyjaciółka Ala podreptała za nimi z podkulonym ogonem. Ja zostałam z Alexem który wkrótce poprosił mnie o chodzenie (jestem z nim szczęśliwa aż do teraz). Poznałam też inne dziewczyny z podwórka ale do teraz spotykam się nadal z niecenzuralnymi przezwiskami od strony Moich dawnych ,,kolegów,, .




historia jak z filmu lub książki co????

Offline

 

#2 27-01-13 10:47:06

 Zuzik432

Bileciarz

Zarejestrowany: 03-11-12
Posty: 95
Punktów :   
Ulubiona postać: wszystkie
Ulubiona część: 3
Ulubiona para KT: Ren-Kelsey

Re: Spółka z Podwórka

OOO ale masz fajnie ja też mieszkam w moim domu od piątego roku życia, ale nie miałam przyjaciół wszyscy mnie odrzucili nazywali 'dziwakiem','Harrym Potterem', a dlaczego? bo mam bez soczewkowość i nosiłam wtedy okulary, a szkła miały ogromne i przez to wyglądałam jak żaba, ale teraz nosze szkła kontaktowe .:)


– Kells… proszę. – Pocałował mnie w skroń, potem w czoło i w policzek, a pomiędzy
pocałunkami błagał cicho: – Proszę… Proszę… Proszę… Powiedz, że ze mną zostaniesz. – Jego
wargi delikatnie otarły się o moje. – Potrzebuję cię – powiedział, a potem z całej siły przycisnął
usta do moich ust.

Offline

 

#3 27-01-13 10:50:14

 Tygryska

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Zarejestrowany: 17-11-12
Posty: 161
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan i Ren
Ulubiona część: Czekajmy więc

Re: Spółka z Podwórka

No nie wiem czy takie szczęście. Ja też nosiłam okulary a teraz kontakty ale nigdy mnie za to nie wyśmiewali.

Ostatnio edytowany przez Tygryska (27-01-13 11:07:57)

Offline

 

#4 27-01-13 15:42:39

 Zuzik432

Bileciarz

Zarejestrowany: 03-11-12
Posty: 95
Punktów :   
Ulubiona postać: wszystkie
Ulubiona część: 3
Ulubiona para KT: Ren-Kelsey

Re: Spółka z Podwórka

Ale moje szkła maja grubość 3 cm więc wyobraź jakie moje oczy były przez to WIELKIE!


– Kells… proszę. – Pocałował mnie w skroń, potem w czoło i w policzek, a pomiędzy
pocałunkami błagał cicho: – Proszę… Proszę… Proszę… Powiedz, że ze mną zostaniesz. – Jego
wargi delikatnie otarły się o moje. – Potrzebuję cię – powiedział, a potem z całej siły przycisnął
usta do moich ust.

Offline

 

#5 27-01-13 18:28:42

 Tygryska

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Zarejestrowany: 17-11-12
Posty: 161
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan i Ren
Ulubiona część: Czekajmy więc

Re: Spółka z Podwórka

Rozumiem.....

Offline

 

#6 27-01-13 18:43:37

 Zuzik432

Bileciarz

Zarejestrowany: 03-11-12
Posty: 95
Punktów :   
Ulubiona postać: wszystkie
Ulubiona część: 3
Ulubiona para KT: Ren-Kelsey

Re: Spółka z Podwórka

Tygryska napisał:

Rozumiem.....

Haha nie, że mam przez to jakąś fobie po prostu było to dość niekomfortowe dla mnie, ponieważ byłam w nowym miejscu zamieszkania


– Kells… proszę. – Pocałował mnie w skroń, potem w czoło i w policzek, a pomiędzy
pocałunkami błagał cicho: – Proszę… Proszę… Proszę… Powiedz, że ze mną zostaniesz. – Jego
wargi delikatnie otarły się o moje. – Potrzebuję cię – powiedział, a potem z całej siły przycisnął
usta do moich ust.

Offline

 

#7 27-01-13 20:36:39

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: Spółka z Podwórka

współczuję znajomych :c
mam nadzieję, że ci z którymi kolegujesz się teraz są lepsi ;)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#8 27-01-13 21:17:00

 Zuzik432

Bileciarz

Zarejestrowany: 03-11-12
Posty: 95
Punktów :   
Ulubiona postać: wszystkie
Ulubiona część: 3
Ulubiona para KT: Ren-Kelsey

Re: Spółka z Podwórka

Tak, teraz moich znajomych nie oddałabym za żadne skarby XD


– Kells… proszę. – Pocałował mnie w skroń, potem w czoło i w policzek, a pomiędzy
pocałunkami błagał cicho: – Proszę… Proszę… Proszę… Powiedz, że ze mną zostaniesz. – Jego
wargi delikatnie otarły się o moje. – Potrzebuję cię – powiedział, a potem z całej siły przycisnął
usta do moich ust.

Offline

 

#9 27-01-13 21:28:18

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: Spółka z Podwórka

to dobrze :D   fajnie jest mieć wspaniałych znajomych :D  oni potrafią zdziałać cuda :D


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#10 27-01-13 21:47:12

 JestemJajkiem

Dmuchający balony

Skąd: Kielcownia
Zarejestrowany: 07-10-12
Posty: 77
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Klątwa tygrysa II
Ulubiona para KT: Kelsey & Lokesh

Re: Spółka z Podwórka

A ja chciałam i chcę mieć okulary :D RayBanki :3 Ale nie mogę się zebrać, żeby kupić zerówki, bo to tak trochę łupio :D i teraz powiem coś co prawdopodobnie wkurzy ludzi męczących się z wadą.
Chcę mieć wadę wzroku, seryjnie :P

Offline

 

#11 27-01-13 22:14:26

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: Spółka z Podwórka

JestemJajkiem napisał:

A ja chciałam i chcę mieć okulary :D RayBanki :3 Ale nie mogę się zebrać, żeby kupić zerówki, bo to tak trochę łupio :D i teraz powiem coś co prawdopodobnie wkurzy ludzi męczących się z wadą.
Chcę mieć wadę wzroku, seryjnie :P

to nie jest trudne XD   siedź przy komp zawsze blisko i długo to wtedy na bank bds miała wade XD


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#12 27-01-13 22:42:34

 JestemJajkiem

Dmuchający balony

Skąd: Kielcownia
Zarejestrowany: 07-10-12
Posty: 77
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Klątwa tygrysa II
Ulubiona para KT: Kelsey & Lokesh

Re: Spółka z Podwórka

Chyba mam xD Jak byłam na Hobbicie 3D w tych okularkach, to iście teatralnym ruchem zsuwałam okulary w głowy i przecierałam sobie oczy. Chociaż nie, to tylko od okularów xD

Offline

 

#13 27-01-13 22:51:41

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: Spółka z Podwórka

JestemJajkiem napisał:

Chyba mam xD Jak byłam na Hobbicie 3D w tych okularkach, to iście teatralnym ruchem zsuwałam okulary w głowy i przecierałam sobie oczy. Chociaż nie, to tylko od okularów xD

heheh ja też musiałam chociażby na chwile ściągnąć ;) bo oczy mi się męczyły a wady nie mam widzę wyśmienicie :D  więc to raczej od okularów ;)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#14 02-02-13 21:07:19

 Tigra

Zagubiony w dżungli

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 30-10-12
Posty: 197
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: czekam
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: Spółka z Podwórka

Tygryska- współczuje tych starych znajomych. Mam nadzieje, że z tymi przezwiskami nie jest tak źle... nie zwracaj na nie uwagi. Są wkurzeni bo masz innych znajomych. Jeśli tak zaragowali to coś jest z nimi nie tak... Ja wiele razy doświadczyłam przykrości ze strony osób, których brałam za kolegów, ale odpóściłam ich sobie. Wolna wola. Nie chcą, to nie muszą się ze mną zadawać. Jeśli jesteś szczęśliwa to zapomnij o tym co ci mówią.

Offline

 

#15 18-02-13 21:07:37

 Tygryska

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Zarejestrowany: 17-11-12
Posty: 161
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan i Ren
Ulubiona część: Czekajmy więc

Re: Spółka z Podwórka

Dzięki Tigra. Teraz po prostu się z nimi nie widuję (a jak widuję to...) ale w miarę jest ok.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakuganbrawlers.pun.pl www.shahrukh-juhi.pun.pl www.woman-ultimate.pun.pl www.fis.pun.pl www.apartamentywrzosowe.pun.pl